Logo: Fundusze Europejskie
Logo: BIP Logo: epuap Logo: Facebook

Członkowie Zarządu

Członkowie Zarządu

 
ADAM PILC - 62 lata, zamieszkały w miejscowości Zębowo. Wykształcenie średnie techniczne. Zaangażowany w działalność samorządową oraz społeczną na szczeblu lokalnym, gminnym oraz powiatowym. Przez wiele lat pełnił funkcję ławnika w Sądzie Rejonowym w Grodzisku Wielkopolskim oraz w Sądzie Rejonowym w Nowym Tomyślu. Ponad 25 lat prowadził firmę rodzinną, którą obecnie przekazał następcom. Miłośnik przyrody, w czasie wolnym poświęca się turystyce oraz pasji łowieckiej, pełniąc funkcję łowczego w zarządzie koła łowieckiego nr 17 „Drop” w Poznaniu.
 
 
 
LECH SADOWSKI - lat 57, absolwent Akademii Rolniczej w Poznaniu, magister inżynier melioracji wodnych. Ukończył studia podyplomowe z informatyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i Politechnice Poznańskiej. Ekspert Ministra Edukacji Narodowej ds. awansu zawodowego nauczycieli. Nauczyciel dyplomowany z matematyki i informatyki z ponad 30-letnim stażem. Dyrektor szkoły przez 18 lat, aktualnie pełni funkcję dyrektora Gimnazjum im. Powstańców Wlkp. w Dusznikach. Przez trzy kadencje był radnym Rady Gminy w Kuślinie. Interesuje się turystyką i sportem.
 
 
 
PRZEMYSŁAW TRAMOWSKI - lat 53, zamieszkały w Miedzichowie. Żonaty ma dwie córki: Zofię i Katarzynę. Ukończył Technikum Hodowlane w Bobowicku w zawodzie zootechnik. Następnie rozpoczął pracę w Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Lubniewicach, a w 1999 r. został pracownikiem Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Poznaniu. W swej działalności zawodowej, jako pracownik WODR w Poznaniu, prowadził liczne szkolenia i kursy. Pozyskiwał środki z funduszy Unii Europejskiej oraz zajmował się praktycznym wypełnianiem wniosków z programów SAPARD, SPO, PROW 2004 – 2006, PROW 2007-2013, LEADER. Dzięki jego zaangażowaniu kilkaset osób fizycznych, wiele firm oraz organizacji, pozyskało fundusze unijne na rozwój swojej działalności.
W działalności samorządowej był m.in. radnym Rady Gminy Miedzichowo. Pełnił funkcję wiceprzewodniczącego Rady, przewodniczącego Komisji Rolnictwa oraz Komisji Budżetu, jak również wiceprzewodniczącego Komisji Budżetu Rady Powiatu Nowotomyskiego w kadencji 2010 – 2014. Jest członkiem Rady Stowarzyszenia KOLD oraz członkiem Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Miedzichowskiej. Interesuje się sportem, szczególnie jazdą na rowerze, turystyką górską, ogrodnictwem oraz dobrą książką i filmem.
 
 
czytaj dalej ›

  • Baner: Pierwszy baner dolny
  • Baner: Drugi baner dolny
  • Baner: Nowotomyska Izba Gospodarcza
  • Baner: Narodowe Siły Rezerwy
  • Baner: Przegląd Powiatu Nowotomyskiego
  • Baner: Rcl
  • Baner: www.naszemiasto.pl
  • Baner: NefroTest_ikona
  • Baner: Gminna Szkółka Piłkarska
Znajdujesz się na stronie: Powiat Nowotomyski
Logo akcji: Najlepsze w Polsce
Logo akcji: Lider Wśród Aktywnych
Baner: Wiosna_1Baner: Wiosna2